Muutke tehinguni jõudmine kiiremaks ja sujuvamaks.

Mitmed arendajad on täna ostjate jaoks protsessi lihtsamaks muutnud, võimaldades neil kodu eest tasuda broneerimistasu otse veebis. Silma jäid sellised nimed nagu Endover, Invego ja Scandium

Kas Teie veebilehekülg on selleks uuenduseks valmis?

Suur osa kodulehekülgedest on tehtud WordPress baasil – teame omast kogemusest, et broneerimisfunktsiooni lisamine müügiplaanile ei ole aeganõudev ega ka mahukas töö. Montonio.ee makselahendust kasutades oleks tehingutasu broneerimistasude vastuvõtmisel vaid sentides.

Nüüd saaksime liituda Teie partnerina ja hakata Teile uut veebiliiklust saatma. Kui meie suunatud potentsiaalse kliendiga lõpuni lähete, tasub ta vahepeal broneerimistasu ning sellelt saate meile ise määrata tulemustasu, mis makstakse välja ainult pärast ostutehingu toimumist.

Statistikat näeme mõlemad reaalajas ning see loeb nii klikke, tehinguid, käivet kui ka tulemustas.
Siin on näidis ühe koostööpartneriga (teine valdkond), kellele tekitasime üle 50 000€ lisakäivet sisuliselt aastaga.
Tulemuste saavutamiseks kasutasime 80% ulatuses ettevõtte enda sisu.

 

Selleks, et statistikat jälgima hakata, tuleb veebipoe külge lisada patnerprogramm (Ajakulu ca 3 minutit) ning teostame ka kogu edaspidise halduse. Seejärel kasutame Teie enda visuaale, et seda enda sotsiaalmeedias ja kodulehel jagada ning kokkuleppel saame rakendada nii videotuure kui ka virtuaaltuure. Suurem fookus virtuaaltuuridel, mille saab uusarenduse puhul luua 2D plaani alusel.

Alustamistasu meie puhul on seega 0€, sest abistame partnerlahenduse paigaldamisega ning töötame tulemuspõhiselt