Tere tulemast partneriks

Selleks, et internetis õnnestuda, on vaja saada massiliselt tähelepanu!

1)Esmalt tee palun tutvust meie veebipoega www.arkdrops.ee 
Parema ülevaate saamiseks vali eestikeelne versioon.

2)Seejärel registreeru partneriks:

https://www.arkdrops.ee/wp-admin/post.php?post=1817&action=elementor

Pärast registreerumise kinnitamist saad ühe unikaalse lingi, mida sotsiaalmeedia profiilidel jagada, või siis loo linktr.ee kasutaja, et oma tulevane link sinna asetada. Kõige olulisem on link just TikTokis, sest alles 1000 jälgija olemasolul saab lingile klikkida. Kui seda pole siis, linktr.ee on lihtsam ja seda trükiksid huvilised ka eraldi veebi otsingusse (Nt on meil linktr.ee/arkdrops). Oluline on seejuures, et see oleks lühikese lõpuga.
Sinu tulevane link, mis statistikat lugema hakkab, näeb välja sarnane:

 

3)Sinu kasutuses on nüüd kogu fail töödeldud ja töötlemata videodega. Kasuta ja katseta videode töötlemiseks telefonis CapCut rakendust. Kui oled harjunud mõne muu rakendusega, siis jätka olemasolevaga. Proovi hoida sarnast kirjastiili ning kui otsustad videodele tekstisisu lisada, kirjuta see peale eesti keeles. Ligipääs: https://drive.google.com/drive/folders/1fFdMAWOicl4Imn28OUBdHsv50YQEHPDe?usp=sharing

Kärbi videosi selliselt, et need oleksid 10-20 sekundi piires, sest lühivideod saavad enamuse tähelepanust ning levivad paremini. Väga oluline on video juures algus, et vaataja tähelepanu püüda (hook), seega ürita palun kärpimisel tabada action moment (Paljudel videodel on sissejuhatuse osa liiga pikk ning saab mitu sekundit kenast ära võtta).

4)Kõige paremaid tulemusi annavad postitamiseks Facebook Reels, Instagram Reels ja TikTok. Kasuta mõnda olemasolevat lehte või loo see nullist. Nime saad valida ise (Ark_Craft, wildsupplements, wellnessmovement või midagi taolist). Proovi postitada vähemalt 1-2 korda päevas, et sotsiaalmeedia keskkonna algoritm saaks tegevusest aru. PSSST! Kõige paremini pushitakse hetkel just äsja loodud lehekülgi.

 

5)Jälgi tulemusi ca 7-14 päeva, saame ka ise koheselt teate, kui oled teinud mõne müügi. Partnerprogrammist näed jooksvalt, kui palju klikke tehakse.

6)Kui soovid pärast esimeste müükide teostamist ise sisu juurde looma hakata, siis küsi meilt testtoodet.

7)Jooksvate küsimuste korral võta julgesti ühendust (abi videodega, sotsiaalmeedia jne)

8)Kui teed seda kõike ka kooli praktikaga seoses ning vajad selle läbimiseks veel täiendavaid teadmisi või oskusi, siis aitame meeleldi (Vt näiteks ka kodulehe tegemise videojuhist )