Mis on partnerprogramm?

Üha suuremat kasutust leidev lahendus, mis aitab õige lähenemise korral jõuda kiirelt tuhandete silmapaaride ette. Tuntumad nimed nagu Amazon, eBay, Shopify, Booking.com on affiliate programmi enda keskkonnaga juba ühendanud ning teavad selle väärtust. Paljudele tuntud mõjuisikud on vähem kui aastaga vallutanud interneti just oma videosisu võimendades ning kasvatanud oma toodete kasutajate arvu eksponentsiaalselt.

Ka meile on see toonud üle ootuste tulemused ning soovime aidata kohalikel ettevõtetel sellest kasu saada.

Mida tähendab affiliate turundus?

Tegemist on turunduslahendusega, kus ettevõte premeerib tulemustasuga kolmandaid osapooli (koostööpartnereid) iga toodud kliendi eest, kes on toodud partneri turundustegevuse kaudu. 

Turunduspartner või affiliate reklaamib ettevõtte tooteid või teenuseid ning saab ettevõttelt komisjonitasu, kui läbi unikaalse veebilingi tulnud klient ostu sooritab.

Affiliate link näeb välja selline nagu antud pildil ning ettevõte on määranud komisjonitasuks 10%. Affiliate võib jagada oma veebilinki oma kodulehel, sotsiaalmeedias või e-maili teel ning teenib vastavalt oma pingutusele.

Kui suure tulemustasu määraksid Sina?

Mis võiks muutuda, kui 3, 5 või 12 uut inimest Sulle uut liiklust hakkaksid saatma? Kui palju võiks suureneda käive?

Meie parim kuu ühele koostööpartnerile oli umbes 17 000€ lisakäivet ja tulemustasu 1600€ 10% juures. Antud ettevõte on umbes kolm aastat vana, tarnib tooteid üle maailma ning lisaks edasimüüjatele on neil selliseid affiliate partnereid ca 10-25. Ainuüksi meie tõime neile kuu ajaga üle 26 000 uue kliki.

Selline on affiliate partneri vaade halduskeskkonnas

Ettevõte keskendub videosisu loomisele ning saavutasime kõik tulemused, jagades 80% nende loodud sisu. Sotsiaalmeedia puhul ei tea kunagi, millise konto alt info kõige kiiremini levima hakkab. Näiteks Instagramis suutsime ettevõtte enda video vaatamiste arvu täielikult ületada. Täna on nad tulemustega rahul ning tulemustasuks määranud juba 20%.

Kui lisaksite partnerprogrammi enda WordPress/WooCommerce veebipoe külge, liituksime sellega esimeste seas ning jagame sisu meie @reel_estonia Instagram lehel.
Kunagi ju ei tea, kelle kaudu potentsiaalne klient võib tulla, eksole? 🙂

Partnerprogramm ise on tasuta ning oleme selleks loonud lihtsasti arusaadava juhendi. Ajakulu seadistamiseks on keskmiselt 15-25 minutit ning videojuhendis on näidis ees.

Selle aasta soovitus Sulle – keskendu rohkem videosisu loomisele, et püüda tulemusi orgaaniliselt.